Sąd Rejonowy w Gdyni

 

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Informacje Lista sędziów

Lista sędziów

Email Drukuj PDF

Lista Sędziów

I Wydział Cywilny

Joanna Jank - Przewodnicząca Wydziału

 Małgorzata Nowicka - Midziak

Anna Dalkowska

Adrianna Gołuńska-Łupina

Tadeusz Kotuk

Anna Miszewska 

Małgorzata Żelewska

Sekcja do spraw rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym

Anna Stolarska  - Kierownik Sekcji

Ewa Kokowska-Kuternoga

Justyna Supińska

Iwona Tusk-Kasiewicz

II Wydział Karny

Monika Szeleźniak - Przewodnicząca Wydziału

Ilona Będźkowska

Monika Jobska

Joanna Mierzwa-Dzięcielska

Krzysztof Więckowski

Bartosz Kahsin  del. do Sądu Okręgowego

Sekcja ds. Wykroczeniowych

Maciej Potyrała - Kierownik Sekcji

Joanna Biernacka

Grzegorz Kubanek

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Magdalena Wcisło-Szczygieł - Przewodnicząca Wydziału

Marzena Grabda

Bożena Bocian

 Joanna Buławska

Jolanta Kurkowska

Eliza Salkowska-Cichosz 

Katarzyna Zielińska - Folik

IV Wydział Pracy

Hanna Lewalska - Przewodnicząca Wydziału  

Małgorzata Bednarska

Sławomir Splitt

Sylwia Uznańska

Alina Witkowska

Joanna Wojnicka-Blicharz

V Wydział Ksiąg Wieczystych

Piotr Jędrzejewski- Przewodniczący Wydziału

Krzysztof Koczyk -  del. do Sądu Okręgowego

VI Wydział Gospodarczy

Izabela Banaszak - Czerniawska - Przewodnicząca Wydziału

Anna Sawicka

Katarzyna Fojuth

Agnieszka Piankowska

Anna Sawicka

Teresa Skrzypkowska

Krzysztof Stankiewicz

Małgorzata Warecka

Piotr Wójcik 

Małgorzata Leśniewicz- del. do Sądu Okręgowego 

VII Wydział Cywilny

Marian Glembin - Przewodniczący Wydziału

Grzegorz Bledziewski

Gabriela Czujko

Hanna Dumanowska - Łosin

Justyna Kosiorek

Anita Stęplińska - Piechota

Łukasz Zioła

Dorota Budzisz- del. do Sądu Okręgowego 

IX Wydział Karny

Michał Dampc - Przewodniczący Wydziału

Jolanta Jeżewska

Ewa Mielcarek

Ilona Rudek

Mariusz Sztuba

Angelika Willma

Jarosław Kita del. do Ministerstwa Sprawiedliwości

Sławomir Sokołowski- del. z Wojskowego Sądu Garnizonowego

X Wydział Wykonawczy

Cezary Głowacki - Przewodniczący Wydziału

Gabriela Niewiadomska - Samet

Marlena Kozacka


Zmieniony ( Środa, 02 Wrzesień 2015 10:33 )