Lista sędziów

Wydrukuj

I Wydział  Cywilny

  1. Joanna Jank – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Małgorzata Nowicka-Midziak – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Tadeusz Kotuk – podział czynności 
  4. Piotr Jędrzejewski - podział czynności
  5. Małgorzata Żelewska – podział czynności
  6. Sławomir Splitt - podział czynności
  7. Anna Dalkowska   del. do MS
  8. Adrianna Gołuńska-Łupina  del. do SO

Sekcja ds. rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym w I Wydziale Cywilnym

  1. Anna Stolarska – Kierownik Sekcji – podział czynności
  2. Iwona Tusk-Kasiewicz  – podział czynności
  3. Ewa Kokowska-Kuternoga podział czynności
  4. Marzanna Stefaniuk-Muczyńska - podział czynności

II Wydział  Karny

  1. Monika Szeleźniak – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Grzegorz Kubanek Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Ilona Będźkowska podział czynności
  4. Joanna Biernacka – podział czynności
  5. Joanna Mierzwa-Dzięcielska – podział czynności
  6. Maciej Potyrała podział czynności
  7. Krzysztof Więckowski – podział czynności
  8. Monika Jobska del. do SO

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

  1. Marcin Matusiak  Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Joanna Buławska  Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Beata Przybyłowska -   podział czynności
  4. Bożena Bocian – podział czynności
  5. Jolanta Kurkowska – podział czynności
  6. Eliza Salkowska- Cichosz - podział czynności
  7. Magdalena Wcisło-Szczygieł  del. do SO
  8. Marzena Grabda  del. do SO

IV Wydział  Pracy 

  1. Joanna Wojnicka-Blicharz – Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Hanna Lewalska -
  3. Anna Miszewska - podział czynności
  4. Sylwia Uznańska   del. do SO
  5. Małgorzata Bednarska  del. do SO

VI Wydział  Gospodarczy

  1. Izabela Walicka – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Anna Sawicka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Katarzyna Fojuth – podział czynności
  4. Teresa Skrzypkowska – podział czynności
  5. Krzysztof Stankiewicz – podział czynności
  6. Małgorzata Warecka – Wiceprezes Sądu - podział czynności
  7. Piotr Wójcik – podział czynności
  8. Justyna Supińska - podział czynności
  9. Aleksandra Konkel - podział czynności
  10. Małgorzata Leśniewicz  del. do SO

VII Wydział Cywilny

  1. Marian Glembin – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Grzegorz Bledziewski – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Gabriela Czujko –  podział czynności
  4. Hanna Dumanowska-Łosin – podział czynności
  5. Justyna Kosiorek de Miquelarena – 
  6. Monika Selin - Wiceprezes Sądu - podział czynności
  7. Anita Stęplińska-Piechota –  podział czynności
  8. Łukasz Zioła  del. do SO 

IX Wydział  Karny

  1. Ewa Mielcarek – Przewodniczący Wydziału –  podział czynności
  2. Mariusz Sztuba - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Elżbieta Nawara - Prezes Sądu - podział czynności
  4. Ilona Rudek - podział czynności
  5. Angelika Willma   del. do SO
  6. Michał Dampc  del. do SO
  7. Jarosław Kita  del. do MS

X Wydział  Wykonawczy

  1. Jolanta Jeżewska - Przewodniczący Wydziału -
  2. Gabriela Niewiadomska-Samet – podział czynności
  3. Marlena Kozacka –  podział czynności