Lista sędziów

Wydrukuj

I Wydział  Cywilny

  1. Joanna Jank – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Małgorzata Nowicka-Midziak – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – 
  3. Adrianna Gołuńska-Łupina – 
  4. Tadeusz Kotuk – 
  5. Sławomir Splitt -
  6. Małgorzata Żelewska – 
  7. Anna Dalkowska - del. do MS

Sekcja ds. rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym w I Wydziale Cywilnym

  1. Anna Stolarska – Kierownik Sekcji – 
  2. Iwona Tusk-Kasiewicz – Prezes Sądu – 
  3. Ewa Kokowska-Kuternoga – 
  4. Marzanna Stefaniuk-Muczyńska - 

II Wydział  Karny

  1. Monika Szeleźniak – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Monika Jobska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału -
  3. Ilona Będźkowska 
  4. Joanna Mierzwa-Dzięcielska – 
  5. Krzysztof Więckowski – 

Sekcja ds. wykroczeniowych w II Wydziale Karnym

  1. Maciej Potyrała – Kierownik Sekcji – 
  2. Joanna Biernacka – 
  3. Grzegorz Kubanek – 
  4. Sławomir Sokołowski del. z WSG

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

  1. Marzena Grabda –  Przewodniczący Wydziału – 
  2. Marcin Matusiak - Zastępca Przewodniczącego Wydziału -
  3. Bożena Bocian – 
  4. Joanna Buławska – 
  5. Jolanta Kurkowska – 
  6. Beata Przybyłowska - 
  7. Eliza Salkowska- Cichosz -
  8. Magdalena Wcisło-Szczygieł - del. do SO

IV Wydział  Pracy

  1. Hanna Lewalska – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Joanna Wojnicka-Blicharz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – 
  3. Sylwia Uznańska – 
  4. Alina Witkowska – 
  5. Małgorzata Bednarska – del. do SO

V Wydział  Ksiąg Wieczystych

  1. Piotr Jędrzejewski – Przewodniczący Wydziału – 

VI Wydział  Gospodarczy

  1. Izabela Walicka – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Anna Sawicka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – 
  3. Katarzyna Fojuth – 
  4. Teresa Skrzypkowska – 
  5. Krzysztof Stankiewicz – 
  6. Małgorzata Warecka – 
  7. Piotr Wójcik – 
  8. Justyna Supińska - 
  9. Aleksandra Konkel -
  10. Małgorzata Leśniewicz - del. do SO

VII Wydział Cywilny

  1. Marian Glembin – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Grzegorz Bledziewski – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – 
  3. Gabriela Czujko – 
  4. Hanna Dumanowska-Łosin – 
  5. Justyna Kosiorek de Miquelarena – 
  6. Anita Stęplińska-Piechota – 
  7. Łukasz Zioła – del. do SO  
  8. Dorota Budzisz – del. do SO

IX Wydział  Karny

  1. Ewa Mielcarek – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Mariusz Sztuba - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Jolanta Jeżewska – Wiceprezes Sądu – 
  4. Anna Miszewska – 
  5. Ilona Rudek -
  6. Angelika Willma – del. do SO 
  7. Michał Dampc – del. do SO
  8. Jarosław Kita – del. do MS

X Wydział  Wykonawczy

  1. Cezary Głowacki – Przewodniczący Wydziału – 
  2. Gabriela Niewiadomska-Samet – 
  3. Marlena Kozacka –