Lista sędziów

Wydrukuj

I Wydział  Cywilny

  1. Joanna Jank – Przewodniczący Wydziału –podział czynności
  2. Małgorzata Nowicka-Midziak – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Adrianna Gołuńska-Łupina – podział czynności
  4. Tadeusz Kotuk – podział czynności
  5. Małgorzata Żelewska – podział czynności
  6. Sławomir Splitt - podział czynności
  7. Anna Dalkowska -  del. do MS

Sekcja ds. rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym w I Wydziale Cywilnym

  1. Anna Stolarska – Kierownik Sekcji – podział czynności
  2. Iwona Tusk-Kasiewicz – podział czynności
  3. Ewa Kokowska-Kuternoga podział czynności
  4. Marzanna Stefaniuk-Muczyńska - podział czynności

II Wydział  Karny

  1. Monika Szeleźniak – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Monika Jobska – Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Ilona Będźkowska podział czynności
  4. Joanna Mierzwa-Dzięcielska – podział czynności
  5. Krzysztof Więckowski – podział czynności

Sekcja ds. wykroczeniowych w II Wydziale Karnym

  1. Maciej Potyrała – Kierownik Sekcji – podział czynności
  2. Joanna Biernacka – podział czynności
  3. Grzegorz Kubanek – podział czynności
  4. Sławomir Sokołowski - del. z WSG - podział czynności

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

  1. Marcin Matusiak –  Przewodniczący Wydziału
  2. Beata Przybyłowska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału -
  3. Bożena Bocian – podział czynności
  4. Joanna Buławska –  podział czynności
  5. Jolanta Kurkowska – podzial czynności
  6. Eliza Salkowska- Cichosz -
  7. Magdalena Wcisło-Szczygieł - del. do SO
  8. Marzena Grabda - del. do SO

IV Wydział  Pracy

  1. Hanna Lewalska – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Joanna Wojnicka-Blicharz – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podzial czynności
  3. Sylwia Uznańska – del. do SO
  4. Małgorzata Bednarska – del. do SO

V Wydział  Ksiąg Wieczystych

  1. Piotr Jędrzejewski – Przewodniczący Wydziału – podział czynności

VI Wydział  Gospodarczy

  1. Izabela Walicka – Przewodniczący Wydziału – podział czynności
  2. Anna Sawicka – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Katarzyna Fojuth – podział czynności
  4. Teresa Skrzypkowska – podział czynności
  5. Krzysztof Stankiewicz – podział czynności
  6. Małgorzata Warecka – Wiceprezes Sądu -
  7. Piotr Wójcik – podział czynności
  8. Justyna Supińska - podział czynności
  9. Aleksandra Konkel - podział czynności
  10. Małgorzata Leśniewicz - del. do SO

VII Wydział Cywilny

  1. Marian Glembin – Przewodniczący Wydziału – podzial czynności
  2. Grzegorz Bledziewski – Zastępca Przewodniczącego Wydziału – podział czynności
  3. Gabriela Czujko –  podział czynności
  4. Hanna Dumanowska-Łosin – podział czynności
  5. Justyna Kosiorek de Miquelarena – podział czynności
  6. Anita Stęplińska-Piechota –  podział czynności
  7. Łukasz Zioła – del. do SO 

IX Wydział  Karny

  1. Ewa Mielcarek – Przewodniczący Wydziału –  podział czynności
  2. Mariusz Sztuba - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Anna Miszewska –  podział czynności
  4. Elżbieta Nawara - Prezes Sądu - podział czynności
  5. Ilona Rudek - podział czynności
  6. Angelika Willma –  del. do SO
  7. Michał Dampc – del. do SO
  8. Jarosław Kita – del. do MS

X Wydział  Wykonawczy

  1. Jolanta Jeżewska - Przewodnicząca Wydziału -
  2. Gabriela Niewiadomska-Samet – podział czynności
  3. Marlena Kozacka –  podział czynności