Wydziały

Wydrukuj

Sąd Rejonowy w Gdyni
Pl. Konstytucji 5
81-354 Gdynia

Biuro Obsługi Interesanta
tel. 58 76 56 231, 76 56 232

Sekretariat Prezesa
tel. 58 76 56 104
fax 58 661-21-55

Dyrektor
tel. 58 76 56 104

Oddział Administracyjny
tel.58 76 56 104
fax: 58 661-21-55
e-mail: administracja@gdynia.sr.gov.pl

Oddział Finansowy
tel. 58 76 56 131
fax: 58 76 56 178

I Wydział Cywilny
tel. 58 76 56 123
fax: 58 76 56 202
e-mail: cywilny1@gdynia.sr.gov.pl

Sekcja ds. rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym w I Wydziale Cywilnym
tel/fax. 58 76 56 193
e-mail: cywilny1_sekcja@gdynia.sr.gov.pl

II Wydział Karny
tel. 58 76 56 134
fax: 58 76 56 144
e-mail: karny2@gdynia.sr.gov.pl

Sekcja ds. wykroczeniowych w II Wydziale Karnym
ul. Jana z Kolna 55
81-354 Gdynia
tel. 58 76 56 221
fax 58 76 56 222
e-mail: karny2_sekcja@gdynia.sr.gov.pl

III Wydział Rodzinny i Nieletnich
ul. Jana z Kolna 55
81-354 Gdynia
tel. 58 76 56 147
fax: 58 76 56 153
e-mail: rodzinny@gdynia.sr.gov.pl

IV Wydział Pracy
tel./fax. 58 76 56 220
e-mail: pracy@gdynia.sr.gov.pl

V Wydział Ksiąg Wieczystych
tel. 58 76 56 167
fax 58 76 56 321
e-mail: ksiag.wieczystych@gdynia.sr.gov.pl

VI Wydział Gospodarczy
ul. Jana z Kolna 55
81-354 Gdynia
tel. 58 76 56 172
fax: 58 76 56 201
e-mail: gospodarczy@gdynia.sr.gov.pl

VII Wydział Cywilny
tel. 58 699-61-80
fax  58 699-61-83
e-mail:  cywilny7@gdynia.sr.gov.pl

IX Wydział Karny
tel. 58 76 56 143
fax 58 76 56 141
e-mail: karny9@gdynia.sr.gov.pl

X Wydział Wykonawczy
tel. /fax. 58 76 56 206
e-mail: wykonawczy@gdynia.sr.gov.pl

Zespół Kuratorów dla Dorosłych
tel/fax 58 76 56 226

Zespół Kuratorów Rodzinnych i Nieletnich
ul. Jana z Kolna 55
81-354 Gdynia,
Budynek B
tel/fax 58 76 56 208