ZESPÓŁ KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

Wydrukuj

Siedziba: Sąd Rejonowy w Gdyni, budynek A
81-354 Gdynia, pl. Konstytucji 5

 

Sekretariat Zespołu :

 

pok. N24 tel./fax 58 76 56 226, e-mail: zkssdor@gdynia.sr.gov.pl
godziny przyjęć interesantów: poniedziałek- piątek – godz. 8.00 – 15.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego
Jolanta Rekowska

pok. N01, tel. 58 76 56 212, e-mail: jolanta.rekowska@gdynia.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi :

Katarzyna Hebel – poniedziałek, środa
pok.N27 B, tel. 58 76 56 327, e-mail: katarzyna.hebel@gdynia.sr.gov.pl

Mirosław Il – wtorek, piątek
pok.N27 B, tel. 58 76 56 211, e-mail: miroslaw.il@gdynia.sr.gov.pl

Ewa Kubacka – poniedziałek, wtorek
pok. N28B, tel. 58 76 56 327, e-mail: ewa.kubacka@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Kwaśniewska – wtorek, czwartek
pok.N28 B, tel. 58 76 56 327, e-mail: katarzyna.kwasniewska@gdynia.sr.gov.pl

Paweł Łoński – środa, piątek
pok. N27 C, tel. 58 76 56 329, e-mail: pawel.lonski@gdynia.sr.gov.pl

Urszula Pękała – poniedziałek, piątek
pok.N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: urszula.pekala@gdynia.sr.gov.pl

Tomasz Sęk – poniedziałek, czwartek
pok.N27 C, tel. 58 76 56 329, e-mail: tomasz.sek@gdynia.sr.gov.pl

Joanna Sonneck – wtorek, środa
pok.N27 A, tel. 58 76  56 237, e-mail: joanna.sonneck@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Szymańska – poniedziałek, środa
pok. N27d, tel. 58 76 56 238, e-mail: katarzyna.szymanska@gdynia.sr.gov.pl

Teresa Świątek – poniedziałek, czwartek
pok.N27d tel. 58 76 56 238, e-mail: teresa.swiatek@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Tomko – wtorek, czwartek
pok. N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: katarzyna.tomko@gdynia.sr.gov.pl

Jacek Tucholski – środa, piątek
pok.N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: jacek.tucholski@gdynia.sr.gov.pl

Elżbieta Wędzik – wtorek, środa
pok.N27 A, tel. 58 76 56 237, e-mail: elzbieta.wedzik@gdynia.sr.gov.pl

Krystyna Wojtczak – wtorek, środa
pok.N28 A, tel. 58 76 56 207, e-mail: krystyna.wojtczak@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Zimna – poniedziałek, piątek
pok.N28 A, tel. 58 76 56 207, e-mail: katarzyna.zimna@gdynia.sr.gov.pl