E-wokanda

X
Dzień Godzina Wydział Sala Sygnatura Prowadzący Uwagi
2019-11-21 08:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RNs 245/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 08:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III RC 380/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III RC 379/19 SSR Jolanta Kurkowska zniesiono termin rozprawy Zdjęta z wokandy
2019-11-21 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RC 333/18 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 08:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RNs 432/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 08:30:00 VI Wydział Gospodarczy 304 Budynek B VI GC 2456/18 SSR Anna Sawicka Czynna
2019-11-21 08:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III Nsm 959/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 08:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III RC 267/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 08:45:00 IV Wydział Pracy 107 Budynek A IV P 133/19 SSR Anna Miszewska Czynna
2019-11-21 08:45:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 1989/19 SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 08:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RNs 440/18 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RC 302/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RC 344/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 09:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 1150/18 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 09:00:00 VI Wydział Gospodarczy 303 Budynek B VI GC 1658/19 upr SSR Małgorzata Warecka Czynna
2019-11-21 09:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RC 347/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 09:45:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 2000/19 SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RNs 342/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 27/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 10:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III Nsm 343/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III RC 10/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RNs 343/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 10:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RC 112/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III RNs 345/19 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 11:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III RC 738/18 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 11:00:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 1803/19 upr SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 11:00:00 VI Wydział Gospodarczy 303 Budynek B VI GC 237/19 SSR Małgorzata Warecka Czynna
2019-11-21 11:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III Nsm 815/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 11:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 2 Budynek B III Nsm 636/16 SSR Eliza Salkowska- Cichosz Czynna
2019-11-21 11:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III Nsm 750/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 11:50:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 1375/19 upr SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 12:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 767/18 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 12:00:00 VI Wydział Gospodarczy 304 Budynek B VI GC 28/19 SSR Anna Sawicka Czynna
2019-11-21 12:00:00 VI Wydział Gospodarczy 303 Budynek B VI GC 1321/19 SSR Małgorzata Warecka Czynna
2019-11-21 12:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III RC 38/19 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 12:30:00 VI Wydział Gospodarczy 304 Budynek B VI GC 2769/18 SSR Anna Sawicka Czynna
2019-11-21 13:00:00 VI Wydział Gospodarczy 304 Budynek B VI GC 1076/18 SSR Anna Sawicka Czynna
2019-11-21 13:10:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 1828/19 upr SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 13:15:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III Nsm 660/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 13:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 938/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 13:45:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 933/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nkd 495/18 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III Nsm 758/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 14:00:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 104 Budynek B III Nkd 499/18 SSR Joanna Buławska Czynna
2019-11-21 14:00:00 VI Wydział Gospodarczy 304 Budynek B VI GC 2656/18 SSR Anna Sawicka Czynna
2019-11-21 14:00:00 VI Wydział Gospodarczy 303 Budynek B VI GC 2743/18 SSR Małgorzata Warecka Czynna
2019-11-21 14:20:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 2026/19 SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III RC 535/18 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 14:30:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III RC 333/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna
2019-11-21 14:40:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 103 Budynek B III Nsm 850/19 SSR Bożena Bocian Czynna
2019-11-21 14:45:00 VI Wydział Gospodarczy 404 Budynek B VI GC 1559/19 SSR Krzysztof Stankiewicz Czynna
2019-11-21 14:50:00 III Wydział Rodzinny i Nieletnich 1 Budynek B III Nsm 802/19 SSR Jolanta Kurkowska Czynna