Zespoły Kuratorskie

Siedziba: Sąd Rejonowy w Gdyni, budynek B
81-321 Gdynia, ul. Podolska 21

Sekretariat Zespołu
 pok. A.002, tel/fax. 58 76 56 278, e-mail: zkssrodz@gdynia.sr.gov.pl
godziny przyjęć interesantów: poniedziałek godz.10.00-13.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego
Dorota Wereszko -
poniedziałek 10:00-15:00, środa 9:00-12:00, piątek 10:30-14:30
pok. A.003, tel.58 76 56 208, e-mail: dorota.wereszko@gdynia.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

Alicja Cieśluk – wtorek 09.00-14.00, piątek 09.00-14.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 209, e-mail: alicja.ciesluk@gdynia.sr.gov.pl

Anna Czajkowska – wtorek 9.00- 14.00, piątek 9.00-14.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 209, e-mail: anna.czajkowska@gdynia.sr.gov.pl

Marek Górzyński – poniedziałek 9.00-14.00, czwartek 09.00-14.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 209, e-mail: marek.gorzynski@gdynia.sr.gov.pl

Wioletta Kaliczyńska– poniedziałek 11.00- 16.00, czwartek 10.00-15.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 209, e-mail: wioletta.kaliczynska@

Joanna Koszykowska-Pucuła – poniedziałek 11.00 - 16.00, środa 9.00-14.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 210, e-mail: joanna.koszykowska@gdynia.sr.gov.pl

Joanna Łazarczyk – środa 08.30 - 12.30, piątek 08.30 - 12.30
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 213, e-mail: joanna.lazarczyk@gdynia.sr.gov.pl

Martyna Rafałko-Skorupa – poniedziałek 10.00-15.00, środa 10.00-15.00 
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 213, e-mail: martyna.rafalko-skorupa@gdynia.sr.gov.pl

Iwona Trzeciak – wtorek 10.00-15.00, czwartek 10.00-15.00
Pok. A.005, Tel. 58 76 56 210, e-mail: iwona.trzeciak@gdynia.sr.gov.pl

Dorota Piątkowska– poniedziałek 10.00-15.00, środa 10.00-15.00
Pok.
A.005, Tel. 58 76 56 210, e-mail: dorota.piatkowska@gdynia.sr.gov.pl

Barbara Marcinak – wtorek 10.00-15.00, piątek 9.00-14.00
Pok.
A.005, Tel. 58 76 56 210, e-mail: barbara.marciniak@gdynia.sr.gov.pl

Grzegorz Socha – wtorek 10.30-15.30, piątek 10.30-15.30
Pok.
A.005, Tel. 58 76 56 213, e-mail: grzegorz.socha@gdynia.sr.gov.pl

Siedziba: Sąd Rejonowy w Gdyni, budynek A
81-354 Gdynia, pl. Konstytucji 5

Sekretariat Zespołu :

pok. N24 tel./fax 58 76 56 226, e-mail: zkssdor@gdynia.sr.gov.pl
godziny przyjęć interesantów: poniedziałek- czwartek – godz. 9.00 – 14.00

Kierownik Zespołu Kuratorskiego

Tomasz Sęk - poniedziałerk, czwartek
pok. N01, tel. 58 76 56 212, e-mail: tomasz.sek@gdynia.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi :

Katarzyna Hebel – poniedziałek, środa
pok.N27 B, tel. 58 76 56 327, e-mail: katarzyna.hebel@gdynia.sr.gov.pl

Mirosław Il – wtorek, piątek
pok.N27 B, tel. 58 76 56 211, e-mail: miroslaw.il@gdynia.sr.gov.pl

Ewa Kubacka – poniedziałek, wtorek
pok. N28B, tel. 58 76 56 327, e-mail: ewa.kubacka@gdynia.sr.gov.pl

Paweł Łoński – środa, piątek
pok. N27 C, tel. 58 76 56 329, e-mail: pawel.lonski@gdynia.sr.gov.pl

Jolanta Rekowska – poniedziałek, środa
pok. N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: jolanta.rekowska@gdynia.sr.gov.pl

Joanna Sonneck – wtorek, środa
pok.N27 A, tel. 58 76  56 237, e-mail: joanna.sonneck@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Szymańska – poniedziałek, środa
pok. N27d, tel. 58 76 56 238, e-mail: katarzyna.szymanska@gdynia.sr.gov.pl

Teresa Świątek – poniedziałek, czwartek
pok.N27d tel. 58 76 56 238, e-mail: teresa.swiatek@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Tomko – wtorek, czwartek
pok. N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: katarzyna.tomko@gdynia.sr.gov.pl

Jacek Tucholski – środa, piątek
pok.N02, tel. 58 76 56 205, e-mail: jacek.tucholski@gdynia.sr.gov.pl

Elżbieta Wędzik – wtorek, środa
pok.N27 A, tel. 58 76 56 237, e-mail: elzbieta.wedzik@gdynia.sr.gov.pl

Katarzyna Zimna – poniedziałek, piątek
pok.N28 A, tel. 58 76 56 207, e-mail: katarzyna.zimna@gdynia.sr.gov.pl