Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Wydrukuj

I Wydział  Cywilny

  1. Joanna Jank – Przewodniczący Wydziału
  2. Małgorzata Nowicka-Midziak – Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Tadeusz Kotuk 
  4. Małgorzata Żelewska 
  5. Piotr Jędrzejewski
  6. Sławomir Splitt 
  7. Mateusz Berent - asesor sądowy
  8. Małgorzata Chojnacka - referendarz sądowy
  9. Roman Owczarski - referendarz sądowy

podział czynności Referendarza Romana Owczarskiego od 21.03.2022 roku

podział czynności Referendarza Małgorzaty Chojnackiej od 21.03.2022 roku

podziały czynności sędziów, asesorów i referendarzy I Wydziału Cywilnego od 01.01.2022 roku

 

Sekcja ds. rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym w I Wydziale Cywilnym

  1. Anna Stolarska – Kierownik Sekcji 
  2. Ilona Będźkowska 
  3. Iwona Tusk-Kasiewicz  
  4. Ewa Kokowska-Kuternoga 
  5. Marzanna Stefaniuk-Muczyńska 
  6. Kamila Jaskot - referendarz sądowy
  7. Piotr Mydlak - referendarz sądowy  

podziały czynności sędziów i referendarzy Sekcji do spraw rozpoznawanych w postępowaniu uproszczonym od 01.01.2022 roku

 

II Wydział  Karny

  1. Monika Szeleźniak – Przewodniczący Wydziału 
  2. Grzegorz Kubanek Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Joanna Biernacka 
  4. Joanna Mierzwa-Dzięcielska 
  5. Maciej Potyrała 
  6. Arkadiusz Szlachta  del. z WSG

podziały czynności sędziów II Wydziału Karnego od 01.01.2022 roku

 

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

  1. Marcin Matusiak  Przewodniczący Wydziału 
  2. Joanna Buławska  Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Beata Przybyłowska 
  4. Bożena Bocian 
  5. Jolanta Kurkowska 
  6. Eliza Salkowska- Cichosz 
  7. Joanna Rodowska

podziały czynności sędziów i referendarza III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich od 01.01.2022 roku

 

IV Wydział  Pracy

  1. Sylwia Uznańska- Przewodniczący Wydziału 
  2. Agata Maliszewska- asesor sądowy
  3. Grzegorz Sobczak - asesor sądowy

podziały czynności sędziego i asesorów IV Wydziału Pracy od 01.01.2022 roku

 

V Wydział Ksiąg Wieczystych

  1. Anna Bierła- Mróz - starszy referendarz sądowy- Przewodniczący Wydziału
  2. Barbara Dolata - starszy referendarz sądowy
  3. Barbara Kolendowicz - starszy referendarz sądowy
  4. Iwona Paulinek - starszy referendarz sądowy
  5. Magdalena Przekop - Kotuk- referendarz sądowy
  6. Renata Mielko- starszy referendarz sądowy
  7. Marzena Tomkowicz - starszy referendarz sądowy

podziały czynności referendarzy V Wydziału Ksiag Wieczystych od 01.01.2022 roku

 

VI Wydział  Gospodarczy

  1. Anna Sawicka - Przewodniczący Wydziału
  2. Katarzyna Fojuth - Zastępca Przewodniczącego Wydziału
  3. Teresa Skrzypkowska 
  4. Krzysztof Stankiewicz 
  5. Małgorzata Warecka – Wiceprezes Sądu 
  6. Izabela Walicka 
  7. Justyna Supińska 
  8. Aleksandra Konkel 
  9. Lidia Calińska  - asesor sądowy
  10. Monika Chyła - Nosek - starszy referendarz sądowy
  11.  Bożena Tukanowicz - Kasicka - starszy referendarz sądowy

podziały czynności referendarzy od 21.03.2022 roku

podział czynności  SSR Małgorzaty Wareckiej od 01.03.2022 roku

podziały czynności sędziów, asesorów i referendarzy VI Wydziału Gospodarczego od 01.01.2022 roku

 

VII Wydział Cywilny

  1. Anita Stęplińska - Piechota - Przewodniczący Wydziału 
  2. Grzegorz Bledzewiski 
  3. Hanna Dumanowska-Łosin 
  4. Justyna Kosiorek de Miquelarena 
  5. Agnieszka Haręża - asesor sądowy
  6. Krystian Brzeziński - asesor sądowy
  7. Aleksandra Dumińska - asesor sądowy
  8. Anna Wleklińska - Iżewska - referendarz sądowy

podziały czynności_sędziów i asesorów od 10.01.2022

podziały czynności sędziów, asesora i referendarzy VII Wydziału Cywilnego od 01.01.2022 roku

 

Sekcja do spraw egzekucyjnych w VII Wydziale Cywilnym

  1. Elżbieta Nawara- Kierownik Sekcji 
  2. Monika Selin - Prezes Sądu
  3. Aneta Kowalewska - referendarz sądowy
  4. Roman Owczarski - referendarz sądowy
  5. Eliza Sobolewska- referendarz sądowy

podział czynności Referendarza Romana Owczarskiego od 21.03.2022 roku

podziały czynności SSR Elżbiety Nawara i SSR Moniki Selin od 01.03.2022 roku

podział czynności Referendarza sądowego Elizy Sobolewskiej od 10.01.2022 roku

podziały czynności sędziów i referendarzy Sekcji do spraw egzekucyjnych w VII Wydziale Cywilnym od 01.01.2022 roku

 

IX Wydział  Karny

  1. Ewa Mielcarek – Przewodniczący Wydziału 
  2. Mariusz Sztuba - Zastępca Przewodniczącego Wydziału 
  3. Ilona Rudek 
  4. Anna Miszewska
  5. Michał Dampc  del. do SO
  6. Jarosław Kita  del. do MS
  7. Marta Sobczak - asesor sądowy

podziały czynności sędziów i asesora IX Wydziału Karnego od 01.01.2022 roku

 

X Wydział  Wykonawczy

  1. Jolanta Jeżewska - Przewodniczący Wydziału  
  2. Marlena Kozacka 
  3. Krzysztof Więckowski 
  4. Anna Wleklińska- Iżewska - referendarz sądowy 

podziały czynności sędziów i referendarza_X Wydziału Wykonawczego od 10.01.2022 roku

podziały czynności sędziów i referendarza X Wydziału Wykonawczego od 01.01.2022 roku

 

 

INFORMACJA O DATACH POWOŁANIA/MIANOWANIA SĘDZIÓW, ASESORÓW I REFERENDARZY SĄDU REJONOWEGO W GDYNI